Alman hamam-böceği (Blattella germanica), Rengi sarıya benzeyen kahverengidir. Avustralya hamam böceğinden ayrılan bir özelliği ince ve daha uzun olmasıdır.Dişi hamam böcekleri erkeklere oranla daha iridirler.Populasyonu çok olan evlerde ve iş yerlerinde uzman İzmir İlaçlama Firması,Aden İlaçlama personelleri tarafından koku ve dışkılarının tespiti yapılarak yuva ve yaşam alanları tespit edilmektedir.İzmir İlaçlama Firması,Aden İlaçlama,ev ilaçlama,işyeri ilaçlama,ofis ilaçlama,konularında sektörde 13 yıldan beri hizmet vermektedir.İzmir İlaçlama Şirketi,tarafından alman tipi hamam böceklerine karşı etkili,fibronil aktif madde içeren Basf firmasına ait Goliath jel kullanılmaktadır.Ev ilaçlama,esnasında,mutfak bölgesinden daha başka yerlerde hamam böceği görülüyor ise popülasyon en az 1000 civarındadır.

Yaşam Şekli

Toplam yaşam döngüsü 1 yıldır. Dişi, yumurta kapsülünü (Ootheca) beraberinde taşır. Her yumurta kapsülünde 6 – 50 yumurta bulunur. Yumurtaların kuluçka süresi yaklaşık 17 gündür. Yumurtadan çıktıktan sonra ergin hale gelme süreleri 40 – 65 gündür. Üreme potansiyelleri yüksektir. 1 çift Alman Hamamböceği 1 yılda 35.000.000 yavru üretebilir.İzmir İlaçlama Şirketi,Aden İlaçlama tarafından yapılacak olan İzmir İlaçlama,hizmetlerinde %100 garantili ilaçlama,yapılmaktadır.

Nerelerde Yaşarlar

Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü iklimlerde,başlıca haşere türü olan http://Sarı Kalorifer Böcek İlaçlamaSarı Kalorifer Böcek İlaçlama, Alman Hamamböceği, tüm dünyada yaygın olarak bulunmaktadır. Daha çok evler, mutfaklar, restaurantlar ve gemilerde bulunurlar. Sıcak, nemli, karanlık ve rahatsız edilmeyecekleri yerlerde yuvalanırlar. Elektrikli cihazların motor kısımları, gıda depoları, duvarlardaki yarık ve çatlaklar, dolap ve raf arkaları, mutfak tezgahlarının alt kısımları, elektrikli ekipmanlar vb. yerlerde yaşamayı tercih ederler. Yatay ve dikey yüzeylerde hareket edebilirler.İzmir İlaçlama Firması,Aden İlaçlama,tarafından ev ilaçlama,ofis ilaçlama,büro ilaçlama,apartman ilaçlama,uygulamaları esnasında iç ortam karartılarak,Aden İlaçlama, uzman personelleri tarafından,böcek ilaçlama,yapılır.Karanlıkta ilaçlama yapılmasının esas nedeni böcek,haşere,kalorifer böceği,olarak adlandırılan zararlının yaşam alanlarının tespit edilerek ilaçlama,yapılmasıdır.Sarı Kalorifer Böcek İlaçlama

admin

No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir