İzmir Dezenfeksiyon Firmaları : İzmir İlaçlama,İzmir dezenfeksiyon firması olarak Biyosidal Ürün uygulama izin belgesine sahip firmamız İzmir de bulunan,Anaokulu Dezenfeksiyonu,Resmi Kurum Dezenfeksiyonu,Özel Öğrenci Yurtları Dezenfeksiyonu,Resmi Kurum Yurt Dezenfeksiyonu,Kredi Yurtlar Kurumu Dezenfeksiyonu,İlkokul Dezenfesiyonu,Otobüs Dezenfeksiyonu,Gemi Dezenfeksiyonu,Apartman dezenfeksiyonu,Ev Dezenfeksiyonu,Kreş Dezenfeksiyonu,Özel Okul Dezenfeksiyonu tüm alanların Dezenfekte hizmetlerini Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ürünler ile dezenfekte işlemelerini yaparak,iş bitim evraklarını vermektedir.

İzmir Dezenfeksiyon Firması Aden Pest Control

TEL : 0232 255 01 01

İzmir Dezenfeksiyon firması Aden ilaçlama çevre sağlığı hizmetleri olarak Dezenfeksiyon hizmetlerini yürütmekteyiz. Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulama İzin belgesine sahip olup ve 2. , 4. , 5 .ana gruplarda dezenfektan ve dezenfeksiyon hizmeti kullanma yetkisine sahiptir. Firmamızda çalışan tüm personellerimiz halk sağlığı tarafından Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesine sahip uzman kişiler olup, Virüs ve bakterilere karşı ortam dezenfeksiyon işlemi için, ULV ve REZİDÜEL yöntemlerle Gümüş ile iyonize edilmiş Hidrojen Peroksit aktif maddeli sağlık Bakanlığının Halk sağlığı alanında kullanılmak üzere ruhsatlandırılmış ve kendi sınıflarında en iyi dezenfektan olarak seçilmiş ürünleri kullanılmaktadır.  Kullanılan dezenfektanlar laboratuar koşullarında virüs ve bakterilere karşı etkili ve özellikle influrenza (grip) vb enfeksiyon riski yüksek, ortamda serbest dolaşan zararlı mikroorganizmalara karşı etkilidir. Firmamız ortam dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu, anaokulu dezenfeksiyonu, işyeri dezenfeksiyonu, ev dezenfeksiyonu, apartman dezenfeksiyonu, servis dezenfeksiyonu, personel servisi dezenfeksiyonu, kurum dezenfeksiyonu işlemlerini yürütmektedir. Çalışan personellerimiz tek kullanımlık beyaz hijyenik giysilerle dezenfekte edilecek yaşam alanlarınız, çalışma ofisleriniz, eşyalar, malzemeler, oyuncakları, wcler, masa vb alanlarda hacim doldurma işlemi ULV yapılarak dezenfekte edilmektedir. Dezenfeksiyon işlemi sonrası 15-30 dk ortam kapalı kalmalı ve kısa bir havalandırma sonrası tekrar ortam kullanılabilmektedir. Dezenfeksiyon işlemi virüs ve bakterileri yok etme işlemi olduğu için işlem sonrası herhangi bir temizlik gerekmemektedir. Yapılan tüm işlemler, sağlık bakanlığının yönetmeliğinde belirtmiş olduğu ‘’ekbir’ ’ belgesiyle raporlandırılmaktadır. İzmir Dezenfeksiyon Firmaları

Çin’de başlayan kolera virüsü etkisi nedeni ile Ülkemizde ve Dünyada büyük ölçüde kişisel bakım ve genel temizlik, ilaçlama ve dezenfekte işlemlerinde büyük bir artış olmuştur. Ellerin Temizlenmesi, Kişisel temizlik, kadar çevre temizliği ve dezenfektesi, kolera virüsü için en önemli tedbirlerden birisidir.

İzmir İlaçlama Firması

İzmir İlaçlama Firması olarak Aden Pest Control, Dezenfekte işlemlerini Ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı belgesi ile, İzmir de ve Çevre illerde Büyük bir hızla ilaçlama hizmetini yapmaktadır. Dikkat edilmesi gereken ise kolera virüsü salgınını fırsat bilen ilaçlama firmalarından uzak durulması, ucuz ve kalitesiz dezenfekte malzemenin kullanılmamasıdır. Sağlık Hepimiz için en önemli kriterlerden birisidir. Mutlaka Dezenfekte yapılacak firmanın, sağlık bakanlığı onaylı olmasına, kullanılan ilaçlama malzemesi biyosidal ürün uygulama izin belgesinin olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Korona ( corona) Virüsü, Haşerelerden ve canlı varlıklardan bulaşan ve hızla yayılan canlı ortamda gelişen bir virüstür, Bu yüzden Haşere ilaçlama hizmeti için geç kalmadan evinizi ve yaşadığınız ortamı acilen dezenfekte etmenizi öneririz.

TEL : 0232 255 01 01

admin

One Response to “İzmir Dezenfeksiyon Firmaları”

  1. Aden Pest

    Aden Pest firması olarak İzmir manisa ve çevre illerde Korona virüs kapsamında, Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlama hizmetine devam etmektedir.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir